Шановні громадяни!

В останні роки в Україні набуло поширення факти здійснення неякісного ремонту транспортних засобів громадян, підприємств фірмами, які надають послуги з їх ремонту.

Я знайшов у своєму судовому портофіліо приклад мого успішного судового захисту транспортної фірми, яка займалася перевезення вантажу від проявів неналежного ремонту її транспортного засобу – тягача марки DAF.

09.02.2016 р. між ТОВ АВТО ДІМ ТРАНС( Виконавець) та моїм Клієнтом ТОВ “Д………” ( Замовник) було укладено Договір „Про продаж запасних частин та надання послуг з технічного обслуговування автомобілів.

На підставі цього Договору ТОВ АВТО ДІМ ТРАНС у період з 10.02.2016 р. по 15.03.2016р. були надані моєму Клієнту послуги з ремонту тягача марки DAF.

18.03.2016р, проїхавши 400 км після ремонту, здійсненого ТОВ “АВТО ДІМ ТРАНС”, двигун даного транспортного засобу вийшов з ладу і рух його було припинено.

В подальшому моїм Клієнтом було встановлено, що двигун його тягача DAF не підлягає ремонту з вини ТОВ “АВТО ДІМ ТРАНС”, яка ремонтувала його на замовлення мого Клієнта.

У зв’язку з цим ТОВ”Д…” звернулося до мене за правовою допомогою.

Ознайомившись з фактичними обставинами справи мною у повный взаэмодії з керівником ТОВ “Д….” було подано позов в Господарській суд Полтавської області про відшкодування шкоди, завданої підприємству внаслідок неналежного надання послуг по ремонту транспортного засобу мого Клієнта з боку ТОВ ” Авто дім транс” в сумі 260 653,02 грн. та відшкодування збитків внаслідок неналежного виконання договірних зобов`язань під час надання послуг по ремонту транспортного засобу в сумі 55 066,00 грн.

Всього – 315 719,02 гривень.

Відповідачем у позовній заяві була фірма , яка займалася ремонтом транспортного засобу мого Клієнта.

Після понад 2 річного розгляду цієї справи Господарській суд Полтавської області 07.10.19 р. у справі № 917/1381/16 підготовлені мною і скеровані до суду позовні вимоги задовольнив в повному обсязі .

Суд стягнув з Товариства з обмеженою відповідальністю “Авто Дім Транс” (вул. Володимира Великого, 30, кв.105, Кременчук, Полтавська область, 39603 , ідентифікаційний код 34169795) на користь 315 719,02 грн. завданих збитків та шкоди, 27 672,44 грн. судових витрат.

Таким чином, справедливість була відновлена і інтереси мого Клієнта були захищені в повному обсязі.

Дана перемога не була б можлива без взаємодії Адвоката і керівника підприємства права якого я захищав. Оскільки він володів технічними знаннями, які в поєднанні з моїми знаннями в області права призвели до позитивного результату.

Шановні громадяни у випадку порушення Ваших прав та законних інтересів під час наданння послуг з ремонту ваших транспортних засобів ремонтиними “фірмами” , які наразі заполонили Україну ,звертайтесь до мене за правовою допомогою.

Пам’ятайте, що чим раніше Ви звернентеся за правовою допомогою до Адвоката у випадку порушень Ваших прав тим більше шансів буде успішно захистити Ваші права.

Справедливість є і за неї варто боротися !

Кон. тел. +38(098) 830 12 25.

Завжди Ваш, Адвокат Цимбалюк Сергій Валеріанович.

Повний текст судового рішення дивитесь нижче за посиланням.http://reyestr.court.gov.ua/Review/84979255

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *